• Wynajem samochodu nieoznakowanego

  Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby naszych klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych, proponujemy Państwu ofertę wynajęcia samochodu nieoznakowanego wraz z kierowcą na cały dzień.

  Gwarantujemy punktualność, bezpieczną i komfortową podróż do celu oraz kierowców o wysokiej kulturze osobistej.

 • Transfer na lotnisko

  Oferujemy Państwu transfer osób Państwa bliskich, rodziny, znajomych, gości z każdego lotniska w Polsce (m.in. Świdnik, Rzeszów, Kraków, Warszawa, Poznań). Oferujemy bardzo korzystne ceny.

  Mają Państwo do wyboru szeroką gamę aut dostępnych w naszej firmie: osobowe, combi, vany 7 osobowe, bus 9 osobowy.

  Do realizacji usługi będą potrzebne następujące informacje:
  - imię i nazwisko/nazwa firmy oraz numer tel. komórkowego zamawiąjącego usługę
  - imię i nazwisko/nazwa firmy oraz numer tel. komórkowego korzystającego z usługi
  - data i godz. przylotu/odlotu numer lotu (dodatkowo miejsce wylotu samolotu)
  - określenie typu samochodu, ilości pasażerów, ilości bagażu, forma płatności

 • Wyjazdy dla przedsiębiorców

  Do Państwa dyspozycji jest 9 osobowy bus plus przyczepa bagażowa, która w pełni jest do dyspozycji podróżujących. Wyjazdy mogą odbywać się każdego dnia tygodnia o dogodnej porze wyznaczonej przez Zamawiającego.

  Wystawiamy faktury VAT
  Jak również istnieje możliwość rozliczania bezgotówkowego. Wystawiamy faktury zbiorcze na koniec miesiąca na podstawie zestawienia miesięcznego wykonanych przejazdów.

 • Obsługa imprez

  Zdając sobie sprawę z powagi organizowanych przez Państwa imprez okolicznościowych tego typu jak wesela, śluby, spotkania biznesowe pragniemy zaproponować Państwu przejazdy Państwa gości bądź partnerów biznesowych w wyznaczonym miejscu i określonej porze.

  Mamy do dyspozycji busy 9 osobowe, vany 7osobowe jak i również 5 osobowe combi.

  Współpracujemy z wieloma restauracjami i hotelami w naszym regionie. Dzięki temu jesteśmy w stanie ciągle podnosić poziom świadczonych przez nas usług. Dzięki temu nasze taksówki są najczęściej zamawiane polecane przez właścicieli tychże lokali.

 • Odprowadzanie pojazdów

  Naszą standardową usługą jest odprowadzanie samochodów naszych klientów.

  Mamy za sobą tysiące kursów, w których bezpiecznie odprowadziliśmy samochód oraz właściciela do jego domu. Nie ważne jakim pojazdem jeździ nasz klient – poradzimy sobie z każdym samochodem. Dla nas powierzone mienie i Twoje bezpieczeństwo mają wartość nadrzędną.